Call of Duty Modern Warfare

Yeni bir Call of Duty oyununun söylentileri uzun süredir dolaşıyor. Bazı sızıntılar, bu oyunun Modern Warfare olarak adlandırılacağını, bazılarının ise farklı bir isim altında yayınlanacağını söyledi.

Activision’ın yeni Call of Duty oyununu 25 Ekim 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye getireceğinin onaylanmasının ardından, Call of Duty: Modern Warfare için ilk teaser yayınlandı.
Call of Duty: Modern Warfare daha önce güncellenmiş bir sürümde yayınlanmıştı. Oyunun tamamen yeni bir hikayesi ve hikayesi var, ancak birçok oyuncu bu oyunu isimsiz isim nedeniyle güncellenmiş bir versiyon olarak görüyor.

Ancak Modern Warfare serisinin en sevilen karakterlerinden biri olan Captain Price‘ın yeni hikayesinde de unutmamışlar. Dolayısıyla yeni oyun birçok oyuncuya özel bir his bırakacak.
Yeni Modern Savaş tarihinin ayrıntıları güvenilir olmamakla birlikte, Rusya’nın Orta Doğu ile olan ilişkisiyle ilgili görünmektedir. Oyunda ayrıca Londra gibi büyük şehirlerde terörist saldırıları gerçekleştirmeye yardımcı olan aşırı milliyetçi bir grup yer alacak.

Nvidia’nın ışın izleme teknolojisi göz alıcı grafikleriyle yeni oyunda göz ardı edilmedi. Bu özellik ile nesnelerin gölgelerinin ve yansımalarının gerçek zamanlı olarak ve bulunduğunuz yere göre değişimini izleyebilirsiniz. Bu durumda, oyundaki gerçekçi atmosferi daha da fazla hissedeceksiniz.

Son olarak çok oyunculu ve co-op oyun sayesinde kullanıcıların uzun süre geride bırakmayacağı bir oyun haline gelebilir.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir